Spotkanie z pisarką panią Edytą Zarębską

10.10.2018

W dniu 10 października 2018 roku odbyło się w naszej szkole spotkanie z pisarką panią Edytą Zarębską. Uczniowie klas I-III i dzieci z oddziałów „0” aktywnie uczestniczyli w tym wydarzeniu. Pani Edyta opowiadała dzieciom historie o tym jak została pisarką. Potem zaprezentowała swoje zdolności plastyczne, ilustrując niektóre fragmenty swoich utworów podczas ich czytania. Po czym uczniowie i dzieci wraz z pisarką zaśpiewali jej utwór „Mądra rzeka” do którego muzykę skomponował pan Robert Zarębski. Na koniec spotkania była możliwość zakupienie książek jej autorstwa z dedykacją pisarki. Takie spotkania pobudzają aktywność czytelniczą wśród uczniów i dzieci. Dziękujemy pani Edycie za przybycie do naszej szkoły.

Joanna Łukaszyk

pp1.JPG