Odblaskowe spotkanie- 30 września

,,Odblaskowa Szkoła”- spotkanie szkół gminy Ropa”

Serdecznie zapraszamy uczniów naszej szkoły, ze względu na późną porę głównie dzieci z klas IV-VIII oraz rodziców na ,,Odblaskowe spotkanie”. Oprócz naszych uczniów zaproszeni zostali ich koledzy ze Szkoły nr 1 w Ropie oraz z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łosiu. Zaszczycą nas też swoją obecnością Pan Wójt Karol Górski, Pan Przewodniczący Rady Gminy Bogusław Łukaszyk, Telewizja Kraków, Telewizja Gorlice.

Plan spotkania:

1. 18:20 - zebranie się na placu przy szkole.

2. 18:30 - ,,Odblaskowa moda”- ,,Odblaski mam o bezpieczeństwo dbam”

3. 19:00 - powitanie gości, zabranie głosu przez przybyłych.

4. 19:15 – tor przeszkód na naszym miasteczku rowerowym przez uczniów ze wszystkich trzech szkół

5. 20:00 - Dyskoteka odblaskowa

6. 21:00 – Zakończenie spotkania

Bardzo prosimy rodziców o zapewnienie dzieciom dojazdu do szkoły. Z uwagi na późną porę zakończenia spotkania dzieci będą musiały wrócić do domu pod opieką rodziców. Bardzo prosimy o odbiór dzieci o godzinie 21:00.