Powiatowe Eliminacje Turnieju BRD

16 kwietnia br. w Bieczu odbyły się eliminacje do Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych i klas gimnazjalnych.

Zmagania w Konkursie Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym podobnie jak rok temu miały miejsce w obiektach Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Bieczu. W turnieju brało udział 9 drużyn reprezentujących szkoły podstawowe i klasy gimnazjalne powiatu gorlickiego oraz czworo uczestników, którzy indywidualnie przystąpili do turnieju. Zawodnicy musieli zmierzyć się z trzema konkurencjami: testem wiedzy o bezpieczeństwie ruchu drogowego, jazdą rowerem po torze przeszkód a także znajomością wiedzy o udzielaniu pomocy przedmedycznej.

Nasza drużyna w składzie: Natalia Lisowicz, Ola Karpińska, Otylia Święs, Andrzej Drąg i Patryk Matuszyk zajęła po raz 14 I miejsce drużynowo. Indywidualnie I miejsce zajęła Ola Karpińska, II miejsce Natalia Lisowicz, III miejsce Patryk Matuszyk, IV miejsce Otylia Święs, V miejsce Andrzej Drąg.