Nowoczesne boisko

Nowoczesne boisko przy „ropskiej dwójce”

Dzieci z gminy Ropa od nowego roku szkolnego - 2018/2019 będą mogły korzystać z boiska sportowego o nawierzchni poliuretanowej. Obiekt sportowy  spełnia wymogi do gry w siatkówkę, piłkę ręczną, tenisa ziemnego oraz koszykówkę. Boisko zostało również ogrodzone przez tzw. Piłko chwyty, które zwiększają bezpieczeństwo korzystania z tego nowoczesnego obiektu. Tym samym uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Ropie będą mogli doskonalić swoje umiejętności sportowe na boisku odpowiednio do tego przygotowanym.

Koszt inwestycji to 153 684 zł, o którego pokrycie zadbał Departament Turystyki i Rekreacji w województwie małopolskim w kwocie 68 193 zł oraz Gmina Ropa, która pokryła koszty w wysokości 85 492 zł.

Wykonawcą nowoczesnego boiska sportowego była:

Firma Usługowo Handlowa

Jan Marek Stanuch