Szkoła Podstawowa: Ola, Natalia, Otylia, Andrzej, Patryk

Gimnazjum: Oliwia, Gabriela, Karolina, Agnieszka, Łukasz, Michał, Wiktor

Mamy wygrany powiat w Turnieju BRD – Biecz 2018

Gabrysia i Ola I miejsce – wygrane rowery

Brak dostępnego opisu zdjęcia.Brak dostępnego opisu zdjęcia.Brak dostępnego opisu zdjęcia.Brak dostępnego opisu zdjęcia.Brak dostępnego opisu zdjęcia.Brak dostępnego opisu zdjęcia.Brak dostępnego opisu zdjęcia.Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Wojewódzki Turniej BRD w Mikluszowicach 2017

Gabrysia, Karolina i Michał - IV miejsce drużynowo

Gimnazjum: Oliwia, Gabriela, Karolina, Łukasz, Michał, Wiktor

Mamy wygrany powiat w Turnieju BRD – Biecz 2017.

Gabrysia, Marcin i Michał wywalczyli III miejsce drużynowo Wojewódzkim Turnieju BRD w Mikluszowicach 2016

Karolina, Ola, Paweł i Wiktor wywalczyli II miejsce drużynowo Wojewódzkim Turnieju BRD w Mikluszowicach 2016

Indywidualnie II miejsce zajęła Karolina.

Mamy wygrany powiat w Turnieju BRD.

Główną nagrodę – rower wygrała Karolina i Gabrysia.

Aktualna drużyna BRD Ropa w tamtym roku zajęła 3 miejsce w wojewódzkim turnieju BRD.Dzięki wielu treningom i dobrej współpracy udało im się w tym roku wygrać.To kolejny przykład do nie poddawania się.

FINAŁ CENTRALNY XXXVIII OT BRD

Włoszczowa’2015

08.06 - 10.06 2015

Gabriela Spólnik, Oliwia Trojanowicz, Łukasz Stachurski i Michał Masztafiak

zajęli 4 miejsce w Turnieju Ogólnopolskim OT BRD. To ogromny sukces!

Dnia 12 maja drużyna BRD zajęła I miejsce w etapie wojewódzkim Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, który odbył się w Mikluszowicach. Ponadto Gabriela Spólnik została zwyciężczynią konkursu indywidualnego zajmując pierwsze miejsce na podium. To pierwszy raz w historii Ropa zwyciężyła wojewódzki turniej BRD i przeszła na Ogólnopolskie Mistrzostwa.

12 maja 2011

Turniej BRD FINAŁ WOJEWÓDZKI

Turniej BRD FINAŁ POWIATOWY

Dnia 20 kwietnia bieżącego roku,  szkolna drużyna BRD (Gabriela Spólnik,Oliwia Trojanowicz, Łukasz Stachurski, Michał Masztafiak), wzięła udział w powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
w Bieczu i zajęła I miejsce. Ponadto uczeń klasy VI, Michał Masztafiak zajął I miejsce w kategorii indywidualnej.