Walentynki 2019

Walentynki obchodzone 14 lutego jako Święto Zakochanych to wyjątkowy dzień, w którym możemy okazać innym swoje uczucia i sympatię. Tego dnia zakochani z wzajemnością bądź bez wzajemności,  a także wszyscy ci, którzy darzą się sympatią,  wysyłają sobie serduszka, karteczki z życzeniami i obdarowują się drobnymi prezentami. Tradycja głosi, iż kto uzbiera więcej walentynek, ten ma więcej szacunku, przychylnych ludzi i miłości wokół siebie.

Święto miłości, było obchodzone także i w naszej szkole. Większość uczniów i nauczycieli założyła w ten dzień czerwone, bądź różowe ubrania. Samorząd Uczniowski zorganizował specjalną pocztę walentynkową! Każdy, kto chciał przesłać życzenia swojemu koledze, koleżance lub nauczycielowi, mógł wrzucić walentynkę do specjalnej skrzynki. Rozdanie walentynek nastąpiło 14 lutego 2019 r. To był radosny i pełen miłości dzień. Pamiętajmy, by okazywać sobie uczucia przez cały rok, a nie tylko od święta!