Bal karnawałowy

03.03.2019W karnawale same bale…

Dnia 21 lutego 2019 r. w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa  dla dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniów klas I-VIII.

Bal był szczególnie wyczekiwany przez najmłodsze dzieci.  Tego dnia,  już od rana w szkole pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. Można było spotkać królewny, księżniczki, rycerzy, policjantów, strażaków, Batmana, piłkarzy i wiele innych ciekawych postaci. 
Podczas balu karnawałowego wszystkie dzieci tańczyły w rytm znanych oraz popularnych utworów. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc  w zabawach  i konkursach prowadzonych przez uczennice klasy VII, które znakomicie spisały się w rolach animatorek.

Na zabawie klas starszych chętni uczniowie i nauczyciele ,wzięli udział we wspólnym tańcu grupowym „Belgijka”. Również i tu nie zabrakło zabawnych konkursów z nagrodami, ufundowanymi przez Samorząd Uczniowski.

Grupy rodziców ze wszystkich klas zadbały o smaczne poczęstunki.

Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości i wpłynęła na integrację zespołów kasowych.
Dziękujemy dzieciom, wychowawcom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie imprezy.

Kolejny bal karnawałowy już za rok…

 Autor: Magdalena Wszołek

Autor: sp2ropa | 

Galeria zdjęć

1.JPG
2.JPG
3.JPG
4.JPG
5.JPG
7.JPG
9.JPG
10.JPG
11.JPG
12.JPG
13.JPG
14.JPG
16.JPG
17.JPG
18.JPG
20.JPG
21.JPG
22.JPG
23.JPG