Przejd藕 do tre艣ci
Przejd藕 do stopki

Wolontariat na 艢wi臋ta 馃巹

Tre艣膰

Okres 艢wi膮t Bo偶ego Narodzenia to czas kiedy nikt nie powinien by膰 sam. Czasem wystarczy pami臋膰 o kim艣, mi艂e s艂owo, 偶yczenia aby sprawi膰 u艣miech na twarzach innych. W tym wyj膮tkowym czasie w nasze dzia艂ania w艂膮czy艂 si臋 nie tylko wolontariat ale i ca艂a spo艂eczno艣膰 szkolna.

Uczniowie pisali kartki z 偶yczeniami dla dzieci z oddzia艂ów onkologii aby cho膰 na chwil臋 dzi臋ki ciep艂ym s艂owom wywo艂a膰 u nich rado艣膰.

Klasa VIII upiek艂a pyszne pierniczki dla podopiecznych Specjalnego O艣rodka Szkolno-Wychowawczego w Kobylance, do których do艂膮czy艂a pi臋kne 偶yczenia.

Wolontariat dzielnie szyde艂kowal gwiazdki dla mieszka艅ców Domu Pomocy Spo艂ecznej w Klimkówce.

Pami臋tajmy dobro powraca a czasem nie trzeba wiele by roz艣wietli膰 szar膮 codzienno艣膰.鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍