Andrzejki w szkole

Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Z  tego właśnie powodu  28 listopada 2023 w naszej szkole odbyły się zabawy andrzejkowe.
Najpierw dzieci z przedszkola,  następnie uczniowie klas młodszych I-IV, a na końcu dyskoteka dla klas V-VIII.
Uczniowie tańczyli przy rytmach muzyki współczesnej i uczestniczyli we wróżbach oraz zabawach andrzejkowych prowadzonych przez grupy animatorów    z klas VI-VIII, którzy w tych rolach spisali się wspaniale!
Każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw  z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii, losował magiczne bileciki z nazwami zawodów oraz dowiadywał się, co go czeka w przyszłości.
Nie zabrakło też wesołych konkursów z nagrodami, które ufundował Samorząd Uczniowski. Rodzice przygotowali w każdej klasie słodki poczęstunek. Zabawy, radości oraz uśmiechu było wiele i wszyscy z utęsknieniem czekają już na następny andrzejkowy bal. Dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji oraz wspaniałą zabawę!