Mikołajki w naszej szkole

HO HO HO !!!! Tak witały się dzieci w naszej szkole 6 grudnia ze Świętym Mikołajem. Już od godzin porannych w całej szkole panowała radość i wielkie poruszenie. Dzieci ubrane na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach z niecierpliwością wyglądały wyjątkowego gościa. Powodem tego zamieszania był oczywiście Mikołaj, który przybył i obdarował wszystkie dzieci wspaniałymi prezentami. Dzieci chętnie fotografowały się z Mikołajem i w podziękowaniu pięknie śpiewały piosenki. Radości nie było końca!

Uczniowie klas starszych w poszukiwaniu Świętego Mikołaja udali się, aż do Nowego Sącza. W kinie „Helios” obejrzeli filmy : „Jak zostać Świętym Mikołajm 3”  (klasa IV) oraz „Wonka” (klasy V-VIII). Po seansie udali się wszyscy do parku trampolin „Jump Mania”.

Wycieczka była nie tylko niezapomnianym mikołajkowym prezentem, ale także okazją do propagowania różnych form wypoczynku i rekreacji, kształtowania nawyków kulturalnego zachowywania się w miejscach publicznych, a przede wszystkim, pozytywnie wpłynęła na integrację zespołów międzyklasowych oraz zacieśnienie relacji koleżeńskich.

To był niezwykły dzień !

Dzięki Ci składamy Mikołaju Święty za tak dobre serce i Twoje prezenty!