Jasełka w Domu Pomocy Społecznej w Klimkówce

JASEŁKA W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W KLIMKÓWCE

Chociaż Święta już dawno za nami, a od wejścia w nowy rok upłynęły ponad dwa tygodnie, uczniowie naszej szkoły wciąż chcą dzielić się radością płynącą z Bożego Narodzenia. Dnia 18.01.2024 r. odwiedziliśmy pobliski Dom Opieki Społecznej w Klimkówce, gdzie zaprezentowaliśmy jasełka bożonarodzeniowe. Było to bardzo wzruszające spotkanie! Pensjonariusze i pracownicy DPS-u przyjęli nas serdecznie. Z zaciekawieniem oglądali występ młodzieży, przyłączając się do śpiewu kolęd, nie szczędząc aktorom głośnych braw. Wizyta była udana! Jej celem było kształtowanie u uczniów szacunku do osób starszych i chorych oraz rozwijanie umiejętności wypowiadania się przez muzykę i małe formy teatralne.

Cieszymy się, że mogliśmy umilić im pobyt i przypomnieć o świętach Bożego Narodzenia. Jesteśmy przekonani, że to nie było nasze ostatnie spotkanie.