Walentynki 2021

Jak co roku w naszej Szkole obchodzilismy Święto Miłości.

Mówią, że luty jest miesiącem zakochanych, pewnie ze względu na fakt, że 14 lutego obchodzimy WALENTYNKI. W naszej szkole również dało się odczuć magię tego dnia.

Pamiętajmy Walentynki są okazją nie tylko do wyznawania sobie miłości, ale również do złożenia pozytywnych życzeń wszystkim osobom, które lubimy. Niech ten zwyczaj zagości u nas nie tylko od święta ale niech będzie towarzyszył nam na co dzień. :)

W tym wyjątkowym czasie uczniowie klas IV-VIII wzięli udział w konkursie na najładniejszą Walentynkę. Natomiast uczniowie klas młodszych zostali obdarowani słodkim upominkiem i walentynkowymi zakładkami do książek.

Wyniki konkursu:

Kategoria I: uczniowie klas IV-VI

1. Emilia Kusiak

2. Magdalena Drąg oraz Daniel Matuszyk

3. Marlena Prorok

Kategoria II: uczniowie klas VII-VIII

1. Filip Padoł

2. Oliwer Spólnik

3. Paulina Siuta

Bardzo dziękujemy za wszystkie nadesłane kartki. Samorząd Uczniowski zgodnie z zapowiedzią przydziela zwycięzcom nagrodę w postaci "Dnia bez stresu w Szkole".