28 akcja Sprzątanie Świata - Polska 2021

28 akcja  Sprzątanie Świata - Polska 2021

Drodzy Uczniowie!

W trzeci weekend września przypada 28 akcja sprzątania świata.? Jak co roku nasza Szkoła przystępuje do ogólnopolskiej akcji „Sprzątnie Świata – Polska 2021".

Tegoroczne hasło kampanii brzmi: „Myślę, więc nie śmiecę”. Finał akcji przypada w dniach 17 -19 września.

Mając na uwadze tegoroczne hasło szczególnie zachęcamy Wszystkich, aby każdy podjął działania, dzięki którym zmniejszymy ilość wytwarzanych tworzyw sztucznych. Pamiętajmy, że zmiany zaczynają się od małych rzeczy, które w perspektywie czasu wielokrotnie powtarzane stają się wielkie.

Cała społeczność uczniowska naszej Szkoły, w ramach wspólnej lekcji poszanowania środowiska przyłączy się do posprzątania i zadbania o swoje najbliższe otoczenie.