BRD - prośba

Szanowni Państwo

Rada Rodziców Szkoty Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej w Ropie zwraca się do Państwa z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe uczniów naszej szkoły, którzy będą reprezentować powiat gorlicki w Wojewódzkim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Z uwagi na to, iż konkurs odbywa się w Mikluszowicach koszty przejazdu są zbyt wysokie, aby szkoła mogła je sama sfinansować.

Uczniowie już niejednokrotnie odnosili znaczące sukcesy w zakresie wiedzy
o bezpieczeństwie w ruchu drogowym oraz umiejętności jazdy na rowerze. W eliminacjach powiatowych w 2023 r. drużyna po raz 17 zajęła pierwsze miejsce. Na szczeblu wojewódzkim również nasza szkoła może się pochwalić dużymi osiągnięciami. W poszczególnych latach uczniowie zajęli następujące miejsca w 2014 r. - III miejsce. 2015 r. - I miejsce. 2016 - II miejsce, 2017— III miejsce, 2019 II miejsce oraz 2022 r. I miejsce.

Będziemy Państwu bardzo wdzięczni za wsparcie naszych utalentowanych uczniów. Już teraz bardzo dziękujemy za pomoc.

Wpłatę można dokonać na rachunek bankowy:
Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 2
im. Marii Konopnickiej w Ropie