„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Ten znany cytat Janusza Korczaka trafnie oddaje atmosferę dzisiejszego dnia!

Szkolne boisko zamieniło się w magiczne miejsce pełne radości i zabawy, a to za sprawą obchodów Międzynarodowego Dnia Dziecka!

Na wszystkie dzieci, te młodsze i starsze, czekały dziś liczne atrakcje przygotowane przez Radę Rodziców oraz Szkolny Wolontariat.

Były szalone jazdy na dmuchanej zjeżdżalni, lśniące w słońcu bańki mydlane, kolorowe balony, tańce oraz konkurencje sportowe. Wolontariusze oraz utalentowane mamy wykonywali brokatowe tatuaże i przepięknie malowali uśmiechnięte twarze dzieci.

Rodzice zadbali o poczęstunek serwując wszystkim grillowaną kiełbaskę, popcorn oraz orzeźwiającą lemoniadę.

To był dla wszystkich niezapomniany dzień!

Słowa wdzięczności kierujemy w stronę młodzieży, nauczycieli oraz wszystkich rodziców, którzy z wielkim poświęceniem zaangażowali się w organizację tej wyjątkowej imprezy integracyjnej!