Sukces w Turnieju BRD

W dniach od 6 do 7 czerwca 2023 r. odbył się XLV Finał Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych w Bierzwniku (woj. zachodniopomorskie) W turnieju rywalizowały drużyny z całej Polski w tym uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej w Ropie.

Podczas turnieju rozgrywane były następujące konkurencje

: • test z zakresu przepisów ruchu drogowego,

• jazda rowerem po torze przeszkód

• jazda rowerem po miasteczku ruchu drogowego

• udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej

Po zsumowaniu wyników w klasyfikacji szkół podstawowych III miejsce zdobyła drużyna z naszej szkoły. Natomiast w klasyfikacji indywidualnej na I miejscu uplasował się Karol Hudzik. Zwycięzcy otrzymali wspaniałe nagrody i puchary. Panu Grzegorzowi Mliczkowi i naszym dzielnym uczniom: Milenie Miczołek, Łukaszowi Miczołek, Karolowi Hudzikowi oraz Gabrielowi Gesingowi bardzo gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów.