Szkolny Konkurs "MAM TALENT"

Szkolny Konkurs

13 czerwca 2024 r. w naszej szkole odbył się konkurs „Mam Talent”, podczas którego uczniowie zaprezentowali swoje pasje i uzdolnienia. Konkurs miał na celu odkrywanie talentów w środowisku szkolnym, propagowanie nowatorskich form spędzania czasu wolnego oraz naukę autoprezentacji. Na szkolnej scenie swoje umiejętność wokalne, instrumentalne, taneczne, recytatorskie oraz logicznego myślenia zaprezentowało aż 20 uczestników. Żywiołowo i serdecznie reagująca publiczność, wśród której zasiedli obecni i byli uczniowie szkoły, rodzice i grono pedagogiczne, dodawali odwagi wykonawcom.

Niezwykle miło było nam gościć absolwentów naszej szkoły – rodzeństwo Rówińskich, którzy byli gośćmi specjalnymi i zaprezentowali swoje niebywałe zdolności muzyczne.

Wysoki poziom konkursu i ogromne talenty naszych uczniów sprawiły, że jury miało trudności z wyłonieniem zwycięzców. Ostatecznie jury, w którym zasieli przedstawiciele uczniów, nauczycieli i rodziców nagrodziło następujących zwycięzców:

KATEGORIA I-III:

miejsce I: Martyna Gąsior kl.III

miejsce II: Martyna Kuziów kl.I

miejsce III: Tytus Gębarowski kl.III

Wyróżnienie: Martyna Mrozek kl.I

KATEGORIA IV-VIII:

miejsce I: Nikodem Margraf kl.VIII

miejsce II: Julia Stachurska kl.VIII

miejsce III: Emilia Kusiak kl.VIII

Wyróżnienie: Amelia Spólnik kl.IV

Nagrody w konkursie ufundowane zostały przez organizatora, czyli Samorząd Uczniowski przy wsparciu Pani Dyrektor Marioli Spólnik oraz Rady Rodziców.

W ramach przeglądu „Mam Talent” na szkolnym korytarzu została utworzona galeria prac plastycznych oraz rękodzieł naszych uczniów, która przyciągnęła wielu obserwatorów.

To był niezwykle emocjonujący dzień w naszej szkole i mamy nadzieję, że za rok odbędzie się jego kolejna edycja.