Przejdź do treści
Ropa 2 Banner
Przejdź do stopki

Zakończenie roku szkolnego klasy VIII

Zakończenie roku szkolnego klasy VIII

Treść

Tak niedawno żeśmy się spotkali

A już pożegnania nadszedł czas

Tyleśmy ze sobą przeżywali

A dziś już wspomnienia łącza nas…

🎓 🎓 🎓 🎓 🎓 🎓 🎓

20 czerwca 2024 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 klasy ósmej. Uczestniczyli w nim absolwenci, Dyrekcja i pracownicy szkoły, grono pedagogiczne, rodzice oraz uczniowie klasy VII, którzy pożegnali swoich starszych kolegów i koleżanki.

Na początku Ósmoklasiści podziękowali Dyrekcji, nauczycielom i rodzicom za trud i serce, życzliwość i wyrozumiałość, wskazywanie właściwych dróg, dzięki którym doszli do tego etapu życia. Przekazali również sztandar młodszemu rocznikowi.

Kolejnym punktem uroczystości był słowno-muzyczny skecz pt. „Z życia wzięte” przygotowany przez uczniów klasy ósmej wraz z wychowawczynią. Młodzież odegrała w nim żartobliwe sceny z życia szkolnego, parodiując swoich nauczycieli. Było wesoło i momentami wzruszająco.

Na zakończenie absolwenci otrzymali z rąk Pani Dyrektor Marioli Spólnik, dyplomy absolwenta szkoły podstawowej. Zostały wykonane pamiątkowe zdjęcia wraz z rodzicami i wychowawczyniami.

Kochani Uczniowie, jeszcze raz życzymy: niech Wasz wysiłek i Wasza wytrwałość w pogłębianiu wiedzy i umiejętności przyniosą Wam kolejne sukcesy w nowych szkołach oraz dalszym życiu. Nie bójcie się marzyć!

324922