Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Rok szkolny 2023/2024 dobiegł końca. Choć nie należał on do najłatwiejszych i przyniósł wiele zmian w naszej szkole, był to czas bardzo pracowity. Nasi uczniowie zdobywali cenną wiedzę i nowe umiejętności równocześnie rozwijając swoje pasje, talenty i działając na rzecz innych ludzi.

21 czerwca 2024 r. w upalnym słońcu spotkaliśmy się po raz ostatni, aby podsumować wyniki całorocznej pracy.

Pani Dyrektor Mariola Spólnik, gratulując wszystkim sukcesów, wręczyła wyróżnienia i nagrody tym spośród uczniów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce.

Ponad to, podczas uroczystości laureaci Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego oraz zawodów sportowych otrzymali nagrody od samorządu Gminy Ropa.

Rada Rodziców podziękowała wszystkim, którzy wsparli organizację i udział naszych uczniów Turnieju wręczając okolicznościowe statuetki.

Na zakończenie wychowawcy klas rozdali świadectwa i pożegnali swoich wychowanków.

Życzymy wszystkim bezpiecznych, wymarzonych i pełnych relaksu wakacji! ☀️

Do zobaczenia we wrześniu!