Wycieczka do Energylandii

Grupa uczniów z klas IV-VIII „odlotowo” rozpoczęła nowy rok szkolny!

11 września 2024 r. wraz z opiekunkami p. Wiolettą Lianą, p. Izabelą Gurba oraz p. Magdaleną Wszołek udali się na wycieczkę do największego parku rozrywki w Polsce- Energylandii w Zatorze.

Celem wycieczki było rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręcznościowej oraz orientacji w przestrzeni, a także integracja uczniów.

W tym niezwykłym parku podzielonym na siedem stref tematycznych znajduje się ponad 130 atrakcji przeznaczonych dla wszystkich grup wiekowych, w tym kolejki górskie, liczne karuzele i urządzenia ekstremalne. Każdy znalazł tam coś dla siebie. Młodsi radośnie spędzali czas w Bajkolandii szalejąc na ENERGUSIU, latających huśtawkach czy w kinie 7D.

Starsi zaś zaliczyli najbardziej ekstremalne atrakcje takie jak FORMUŁA ROLLER COASTER, MAYAN, ZADRA a nawet HYPERION.

Uczestnicy wycieczki mogli przełamywać swoje słabości, jednocześnie dobrze się bawić i przeżyć ciekawą przygodę z dozą adrenaliny.

Z niecierpliwością czekamy na kolejną wycieczkę!