Bezpieczna droga do szkoły z MRÓWKĄ

Od dzisiaj już każdy przedszkolak oraz uczeń z klas I-III naszej szkoły będzie wiedział jak bezpiecznie poruszać się po drogach.

Wszystko to dzięki udziałowi w programie „Bezpieczna droga do szkoły z mrówką”, w którym nasi uczniowie wzięli udział.

Pani dzielnicowa sierż. Paulina Michalec w towarzystwie sympatycznej Mrówki, uczyła dzieci bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym.

Dzieciom zwrócono także uwagę na potrzebę noszenia elementów odblaskowych niezbędnych do bezpiecznego poruszania się pieszych, nie tylko po zmroku.

Każdy biorący udział w zajęciach uczeń otrzymał w prezencie od przedstawiciela PSB Mrówka odblaskowe gadżety oraz kamizelkę, dzięki którym będzie widoczny dla pojazdów z odległości kilkuset metrów.

Dziękujemy Policji oraz PSB Mrówka Ropa za zorganizowanie tej niezwykle pouczającej lekcji bezpieczeństwa drogowego.